Një puthje nga Miranda

Bukuroshja ka postuar një fotografi mjaftë ekzotike në Twitter, duke i dhuruar kështu nga një ‘puthje’ fansave të saj. “Puthje. Moda verore”, ishte mesazhi që kishte shkruar modelja në foton e publikuar në Twitter, aty ku posedon 3.5 milionë ndjekës. Miranda njihet për afërmitet me fansat, pasi edhe javën e kaluar kishte postuar një foto…

ShowBiz

11/03/2014 14:40

Bukuroshja ka postuar një fotografi mjaftë ekzotike në Twitter, duke i dhuruar kështu nga një ‘puthje’ fansave të saj.

“Puthje. Moda verore”, ishte mesazhi që kishte shkruar modelja në foton e publikuar në Twitter, aty ku posedon 3.5 milionë ndjekës.

Miranda njihet për afërmitet me fansat, pasi edhe javën e kaluar kishte postuar një foto mjaftë të nxehtë, me një bluzë të bardhë dhe një fustan të kuq, i cili i tregonte këmbët e saj.