Një milion për ‘Origamin’ pa klip të Erës

‘Origami’ quhet kënga e re e këngëtares Era Istrefi.

ShowBiz

07/04/2018 17:20

Këtë këngë, ajo e lansoi në kanalin Youtube me 30 mars, shkruan lajmi.net

Projekti muzikor i saj u pëlqey shumë dhe për pak ditë kaloi shifrën e 1 milion klikimeve në këtë kanal.

Duke qenë se kënga nuk ka klip, ky fakt nuk po e pengon këngëtaren në arritjen e sukeseve./Lajmi.net/

YouTube player