Një këmbësorë goditet nga vetura në rrugën ‘Mon Balaj’ në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 17:45 në qendër të Prishtinës.

Lajme

25/10/2020 18:45

Saktësisht në rrugën ‘Mon Balaj’në afërsi të QKMF-së, një këmbësorë është goditur nga një veturë në lëvizje, duke i shkaktuar kështu lëndime trupore.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha tha për lajmi.net se Njësia Patrulluese ka dal në vendin e ngjarjes për të trajtuar rastin dhe të kryej hetimet e nevojshme.

“Të gjitha ekipet relevante janë informuar, përfshirë edhe Ndihmën e shpejtë”, tha Hoxha./Lajmi.net/