Nita ia plas në fytyrë Oltës: Ti nuk e fiton këtë “Big Brother”

Sot janë zbuluar sekretet e banorëve të cilat i kanë thënë ditë më parë. “Kam tentuar të bëj vetëvrasje”, ishte sekreti i Luizit, shkruan lajmi.net. Këtë e ka quajtur viktimizim Olta, ku u kundërshtua nga banorët e tjerë.   View this post on Instagram   A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)…

ShowBiz

31/03/2023 16:05

Sot janë zbuluar sekretet e banorëve të cilat i kanë thënë ditë më parë.

“Kam tentuar të bëj vetëvrasje”, ishte sekreti i Luizit, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka quajtur viktimizim Olta, ku u kundërshtua nga banorët e tjerë.

Pas kësaj në oborr kanë debatuar Nita dhe Olta, të cilën këngëtarja nga Kosova e ka quajtur të ulët.

Olta i tha Nitës se do të mërzitet kur ajo ta fitojë “Big Brother”, e në anën tjetër këngëtarja ia ka plasur në fytyrë duke i thënë se ajo nuk e fiton kurrë.

Pas kësaj aktorja ka tentuar t’i nxjerrë emrin e fituesit, këngëtares./Lajmi.net/