Në trend, modelet e shëndosha (FOTO)

Dikur pëlqeheshin femrat e dobëta, ndërsa tani duket se kjo po ndryshon. Sipas mediave të huaja tashmë është koha e modeleve të shëndosha...

ShowBiz

05/02/2015 21:32

Modelja  Kate Upton thuasje ka pasur monopolin e të pozuarit për “Sport Illustrated” vitet e fundit, por ajo është zëvendësuar nga modelja bukuroshe por me forma më të rrumbullakosura Ashley Graham.

Kjo është hera e parë që revista nxjerr në ballinën një modele me masën plus.

Bukuroshja 27 vjeçare e cila ka pozuar për rrobat e banjës tha: “ E di që linjat e mia janë seksi dhe dua që çdokush ta kuptojë se ashtu janë edhe format e tyre trupore. Lajmi.net