Në këtë vend të trupit planifikon ta bëjë tatuazh shqiponjën dykrenare Gashi – Lajmi.net
Në këtë vend të trupit planifikon ta bëjë tatuazh shqiponjën dykrenare Gashi
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:50, 12 February 2019
Gashi ka habitur të gjithë me deklaratën që bëri në rrjete sociale.

Gashi përmes një postimi në Instagram, ka thënë se po planifikon ta bëjë tatuazh në fytyrë shqiponjën dykrenare, shkruan lajmi.net.

“Po mendoj ta bëj tatuazh në fytyrë shqiponjën dykrenare”, ka shkruar reperi.

Për ndryshe, “My Year” është projekti i fundit i Gashit në duet me reperin G-Eazy, të cilin e solli vetëm në versionin audio.

Pas kësaj kënge, Gashi pritet ta publikojë bashkëpunimin me Ledri Vulën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO