Në këtë vend po e kalon vikendin Tuna me vogëlushin e saj

Altuna Sejdiu e njohur në publik si Tuna, është emër shumë i dashur për publikun.

ShowBiz

30/06/2018 16:25

Që prej lindjes së djalit, këngëtarja i është përkushtuar tërësisht atij, duke lënë pas angazhimet në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ditën e sotme, këngëtarja ka vendosur ta kalojë në qytetin e Prizrenit, nga ku solli imazhe të vendeve që vizitoi.

E në një prej tyre, Tuna ka fotografuar Tianin, i cili po argëtohej, derisa e ëma po qëndronte në një lokal.

Kujtojmë që këngëtarja ka njoftuar se shumë shpejt do të rikthehet në skenë dhe atë me një projekt në duet me Seven Saraqin. /Lajmi.net/