Në ditëlindjen e Ergi Dinit, Barbana realizon ‘ëndrrën’ e lënë përgjysmë

Barabana nesër realizon ëndrrën e lënë gjysmë.

ShowBiz

14/10/2019 20:25

Nesër Ergi Dini feston ditëlindjen, dhe motra e saj publikoi një mesazh me anë të cilit tregoi se nesër do realizon ëndrrën e lënë gjysmë, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instragram, këngëtarja nga Shqipëria, njoftoi të gjithë ndjekësit se do të publikojë këngën e kënduar bashkë me Ergin kur ai ishte gjallë.

“Neser,me 15 Tetor,ne ditelindjen e Ergit vjen bashkepunimi me i rendesishem i jetes time personale dhe artistike!Nje kenge e krijuar nga Ergi ku bashkohemi te dy per here te pare dhe te fundit,ne nje dimension tjeter!
Neser,se bashku me Engjellin tim,gjysmen e shpirtit Ergi Dini vjen KU JE?”, ka shkruar Barbana nën videon e publikuar. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3mcFRaH_hm/