Të Infektuar: 40.117

Të Shëruar: 25.586

Të Vdekur: 1.026

Ndryshimit të flokëve nuk po i reziston dot as Kate Middleton

20:31 | 21 Nentor 2020

Foto: Getty Images

Dukesha e Cambrige ka bërë një ndryshim në flokë.

Kate Middleton është gati të bëjë ndryshime delikate në flokët e saj por me një ndikim të madh, shkruan lajmi.net.

Ndërsa duket sikur ajo ka ndërruar gjërat përsëri, së fundmi Kate Middleton, ka bërë një ndryshim në pamjen e saj, ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Në një video të re që ajo regjistroi për nder të projektit të saj fotografik “Hold Still”, Dukesha e Kembrixhit debutoi me flokë të verdhë të artë, dhe duket se fansat po e pëlqejnë këtë ngjyrë./Lajmi.net/