Ndeshja Real Madrid – Frankfurt, ky kanal e transmeton ndeshjen

Real Madridi dhe Eintracht Frankfurt do të luajnë sonte në kuadër të Superkupës së Evropës. Ndeshja do të fillojë në orën 21:00 dhe luhet në Helsinki, transmeton lajmi.net. Përballja do të transmetohet në Art Sport 1. “Los Blancos” llogariten më favoritë për të triumfuar në këtë përballje, mirëpo gjithçka mbetet e hapur, duke mos i…

Sport

10/08/2022 20:26

Real Madridi dhe Eintracht Frankfurt do të luajnë sonte në kuadër të Superkupës së Evropës.

Ndeshja do të fillojë në orën 21:00 dhe luhet në Helsinki, transmeton lajmi.net.

Përballja do të transmetohet në Art Sport 1.

“Los Blancos” llogariten më favoritë për të triumfuar në këtë përballje, mirëpo gjithçka mbetet e hapur, duke mos i përjashtuar befasitë që mund të vijnë nga pala tjetër. /Lajmi.net/