Mustafi i shënon Ukrainës, vjen urimi nga futbollisti i Barcelonës (FOTO)

Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi, arriti të shënoj golin e parë në fanellën e Përfaqësueses së Gjermanisë në ndeshjen ndaj Ukrainës, të cilën e fituan me rezultat 2:0.

Sport

13/06/2016 21:04

Pas kësaj edhe portieri Marc Ter Stegen, uroj për golin bashkëlojtarin e tij duke bërë shaka me kokën e tij.

“Atij ende po i dhemb koka. Urime Shkodran Mustafi për golin e parë të shënuar për kombëtaren Gjermane”, shkroi Ter Stegen.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.