Mourinho në Gjermani, ja cilën ndeshje po e përcjell (FOTO)

Jose Mourinho ndodhet në stadiumin e Hertha Berlint dhe është duke e përcjellur ndeshjen mes Herthas dhe Dortmundit.

Sport

06/02/2016 17:12

Mourinho është parë në Olympiastadion Berlin, duke e ndjekur ndeshjen mes Herthas dhe Borussia Dortmundit.

Sipas Sky Germany, ai ka shkuar në Gjermani me ftesë të shefit ekzekutiv të skuadrës së Dortmundit, Hans-Joachim Watzke.