Mourinho i qetë pas barazimit me Swansea

Jose Mourinho ndjehet i lumtur me pikën e fituar, pasi sipas tij ishte shumë e vështirë të luash me një njeri më pak.

Sport

08/08/2015 21:02

”Në pjesën e parë mendoj se luajtëm shumë mirë. Skuadra ime ishte e sigurt dhe mund ta shihni edhe pasi Swansea barazoi”

”Penaltia, kartoni i kiq, një lojtar më pak, rezultati 2-2 ndryshuan shumë gjëra. Për mua e mirë ishte pjesa e parë, kurse në të dytën luftuam”, tha portgezi.

Mou refuzoi të kritkonte gjyqtarët e ndeshjes ose edhe portierin belg, Courtois për kartonin e kuq.