Moti për vikend: Pranvera ndryshe nuk vjen!

Gjatë këtyre dy ditëve të vikendit do të mbajë mot kryesisht i ngrohtë dhe me diell.

Lajme

03/03/2017 14:25

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 0-3 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës pritet të lëvizin nga 14-17 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga juglindja me shpejtësi deri 7m/s.

Në javën e ardhshme pritet të ketë reshje shiu. /Lajmi.net/