Morena Taraku konfirmon duetin me reperin e njohur shqiptar

Morena së shpejti vjen me një bashkëpunim.

ShowBiz

04/06/2020 18:00

Morena Taraku së fundi ka dhënë një lajm të mirë për fansat e saj, e që ishte rreth projekteve muzikore, shkruan lajmi.net.

Teksa iu përgjigj pyetjeve të fansave të saj, këngëtarja konfirmoi se shumë shpejt vjen me një duet me reperin Stresi.

Ajo nuk preferoi të japë më shumë detaje rreth këtij bashkëpunimi, por zbuloi se do të publikohet shumë shpejt.

Stresi dhe Morena njihen për miqësi të mirë me njëri-tjetrin, madje këngëtarja publikisht e cilësoi atë si vëlla. /Lajmi.net/