Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Morena me tjetër pozë atraktive mbi elefant në Tajlandë

16:16 | 24 Janar 2020

Morena Taraku solli tjetër imazh joshës në pushimet në Tajlandë.

Morena Taraku këto ditë ka shijuar në maksimum pushimet në Tajlandë, ndërsa nuk i ka kursyer fotografitë e shumta nga atje, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit edhe një tjetër fotografi ku shfaqet mbi elefant, ndërsa merr vëmendjen me linjat që i ekspozon në bikini.

“Tashmë më mungon ai”, është mbishkrimi që Morena ia ka lënë asaj fotografie.

Morena Taraku tash e një kohë po ndan jetën mes Turqisë dhe Kosovës, ndërsa është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

CHOO & MOO 🌴 ALREADY MISS HIM 💚

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on