Momenti kur i ftuari i hipën sipër gjatë emisionit, prezantueses Roza Lati – Lajmi.net
Momenti kur i ftuari i hipën sipër gjatë emisionit, prezantueses Roza Lati
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:31, 5 November 2018
Diçka e pazakontë ka ndodhur në emisionin e Roza Latit.

Në emisionin ‘Why Not’ të drejtuar nga Roza Lati së fundmi ishte i ftuar aktori Olsi Bylyku, shkruan lajmi.net.

Në një moment Olsi ktheu të gjithë vëmendjen nga ai, kështu pasi i hipi sipër prezantueses së emisionit.

Teksa po kërcente nën ritmet e këngës, aktori bëri disa lëvizje mjaft provokuese duke iu ulur më pas moderatores në prehër./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO