Momente erotike në publiku, çifti i njohur nuk njeh kufinj(Foto)

Çifti Nathan Massey dhe Cara De La Hoyde tërheqin më së miri vëmëndjen e paparacëve teksa po shijonin një ditë plazhi në Tenerife.

ShowBiz

22/11/2016 11:59

Të njohur që në xhirimin e “Summer’s Love Island”, cifti është bërë i pandashëm. Ata në vend public kanë ofruar shfaqje falas për të gjithë, duke prekur njëri tjetrin pa kompleks.

8