Të Infektuar: 1083

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Modelja shqiptare provokon në Instagram, e quan veten engjëll

20:52 | 16 Korrik 2019

Modelja e njohur ka provokuar me foton e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe e ka publikuar në Instagram një foto të re me të cilën po ashtu ka marrë vëmendjen e ndjekësve dhe të mediave, si edhe në çdo foto tjetër që ajo e publikon, shkruan lajmi.net.

E veshur me bikini të poshtme e këmishë të bardhë lartë Françeska e ka cilësuar veten engjëll.

Si zakonisht komentet e ndjekësve dhe pëlqimet e shumta nuk kanë munguar./Lajmi.net/