‘MIRAGE’, një edicion që nuk duhet ta lëshoni pa e parë sonte

Sonte në emisionin "Mirage" që është prodhim i lajmi.net, do të mësoni shumë të reja për ata që i dëgjoni çdo ditë.

ShowBiz

08/03/2019 14:19

Ky emision, i cili është prodhim i lajmi.net, edhe këtë javë ka përgatitur intervista me emrat më të dashur të estradës, shkruan lajmi.net.

Këtë javë në MIRAGE do të ndiqni:

1. Remzie Osmani rrëfen gjithçka nga jeta e saj private dhe ajo profesionale

2.Valza Zhegrova flet për projektin e ri muzikor, jetën në Belgjikë dhe planet e saj në karrierë

3.Alban Mehmeti flet për karrierën profesionale dhe jetën e tij private

4.Në ‘Kë Zgjedh’ këte javë përgjigjet Nushi

Emisionin “Mirage”, mund ta ndiqni në orën 19:00 në faqen zyrtare të Lajmi.net në Facebook, më pas të gjitha storiet mund t’i gjeni në kanalin zyrtar të lajmi.net në YouTube.

Autor i këtij emisioni është Butrint Pasjaqa ndërsa gazetare Majlinda Rexhepi Vitia. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Buv3G5SnUo8/

https://www.instagram.com/p/Buv3UCknlw6/

https://www.instagram.com/p/Buv3h25HYlD/

https://www.instagram.com/p/Buv4Ir_n3a0/