“Mirage” këtë të premte ju sjell detajet që nuk u panë nga dasma e futbollistit Florent Hadërgjonaj

Emisioni “Mirage” do të vijë edhe këtë javë tek ekranet e juaja.

ShowBiz

08/06/2022 20:59

Emra të njohur të estradës të ftuar dhe materiale ekskluzive ju presin edhe këtë të premte, shkruan lajmi.net.

E këto janë disa nga materialet që do të mund t’i ndiqni:

Ekskluzive: Dasma e futbollistit Florent Hadërgjonaj me Dorinën

Sheila tregon se a ka pasur diçka në mes të saj dhe Kledit

Në rubrikën “VOX Pop” qytetarët tregojnë se me cilin artist do të kishin pirë kafe

Robert Berisha përgjigjet në pyetjet e rubrikës “Kë Zgjedh”

Të gjitha këto i kuptoni të premten në ora 18:10 në T7 dhe kanalin e Lajminet në Youtube, nën prezantimin e Engjëllusha Cakaj dhe me producent Butrint Pasjaqa. /Lajmi.net/

YouTube player