Miley Cyrus është shtatzënë

Këngëtarja Miley Cyrus kërkon me çdo kusht që të marrë vëmëndjen, ndërsa disa thashetheme qarkullojnë për shtatzëninë e saj.

ShowBiz

10/03/2015 21:00

Lajmin për shtatzeninë e saj Miley Cyrys nuk e ka lënë me kaq, pasi me anë të disa fotove, mbështet të gjitha zërat që qarkullojnë. Prej disa ditësh kanë qarkulluar zëra se Miley Cyrus pret një fëmijë nga i dashuri i saj, Patrick Schwarzenegger dhe ndonëse nuk i ka mohuar këto zëra, Miley nuk ka humbur rast që t’i hedhë benzinë zjarrit.

Por në fakt siç shkruan revista InTouch, Miley nuk është e vetmja, pasi së fundmi është babai i këngëtares, Billy Ray Cyrus, i cili zgjodhi Twitter-in për të deklaruar se do të bëhej gjysh. Miley nuk ka humbur rastin që të tallet nëpër rrjete sociale me foto. lajmi.net