Metoda e thjeshtë për shkrirjen e akullit në xhamin e makinës brenda sekondave – Lajmi.net
Metoda e thjeshtë për shkrirjen e akullit në xhamin e makinës brenda sekondave
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 18:09, 30 January 2019
Një person ka zbuluar një truk të thjeshtë për shkrirjen e akullit në xhamin e përparmë të makinës brenda sekondave.

Daniel Harris, i cili jeton në Britani të Madhe, ndau një video të metodës së tij në Facebook, e cila u bë virale, duke grumbulluar mbi dy milion shikime, transmeton lajmi.net.

Ideja përfshin thjesht plotësimin e një qese ushqimi të mbërthyer mirë me ujë të ngrohtë dhe ta rrëshqitni atë nëpër xham.

Rezultatet kanë shokuar mijëra shoferëve në të gjithë rajonin e Britanisë së Madhe – me shumë njerëz që e quajnë metodën ‘revolucionare’. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO