Mercedes-Benz A-Class i 2019-tës po vjen, një bishë e vërtetë – Lajmi.net
Mercedes-Benz A-Class i 2019-tës po vjen, një bishë e vërtetë
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 19:01, 7 November 2018
Mercedes nuk e ka ndërmend të ndalet me vetura.

Mercedes do të vazhdojë traditën e përditësimin të veturave A-Class, transmeton lajmi.net

Dhe vitin që po vjen do të lirojë një version të ri të këtij modeli i cili duket të jetë i jashtëzakonshëm.

Derisa ende nuk kanë rrjedhur tiparet e motorit dhe performancat e veturës, fotografitë tregojnë një bishë të vërtetë./Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO