Mentor Haziri publikon projektin “Për ju”

Mentor Haziri ua kushton këngën e re artistëve të ndjerë.

ShowBiz

07/06/2020 23:28

Mentor Hazirir ka publikuar para pak ore këngën e tij më të re të titulluar ‘Për ju’ të cilin e ka shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Kënga është një projekt mjaft i veçantë për shkak se është një përkushtim i këngëtarit për artistët e ndjerë shqiptarë.

Teksti dhe vija melodike është punuar nga Eriona Rushiti, ndërsa videoklipi është punuar nga Besim Ugzmajli. /Lajmi.net/

YouTube player