Memushaj largohet nga Pescara, zgjedh klubin e ri (FOTO)

Ledian Memushaj, përforcim i ri i Beneventos.

Merkato

26/08/2017 13:03

Ledian Memushaj do të transferohet sot te skuadra e Beneventos.

SportI talia raporton se marrëveshja është kryer me sukses dhe se ai tashmë është larguar nga Pescara.

Ende nuk është e qartë nëse mesfushori shqiptar është huazuar apo është shitur te Benevento. /Lajmi.net/