‘Më pëlqen shumë dashuria, fillon dhe shpreson që…’, vajzat diskutojnë me njëra tjetrën

12:24 | 9 Dhjetor 2021

Disa nga djemtë dhe vajzat brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’, kanë krijuar afrimitetin e tyre.

Ndërkaq në anën tjetër vajzat që janë ‘vetëm’ brenda shtëpisë kanë diskutuar mes vete për dashurinë, shkruan lajmi.net.

Beniada është shprehur se i pëlqen dashuria kur ajo sheh tek të tjerët, madje ajo ka shprehur se kush sheh njerëz të dashuruar ajo shpreson se një ditë edhe ajo vet do të dashurojë.

Ndërsa Arjola ka thënë se kur ajo sheh dashuri mes njerzve e bën të mendoj se vërtetë egziston dashuria.

Vajzat kanë biseduar me njëra tjetren derisa ishin shtrirë në shtratë për të fjetur./Lajmi.net/