Të Infektuar: 17.009

Të Shëruar: 14.716

Të Vdekur: 656

Me foto romantike nga plazhi, Maluma konfirmon lidhjen e re

13:23 | 19 Shtator 2020

Foto: Instagram

Këngëtari shumë i pëlqyer nga vajzat, ka konfirmuar lidhjen e dashurisë.

Ylli latin, Maluma komentohet shumë për jetën private, sidomos për romancat e tij, shkruan lajmi.net.

Pasi la pas lidhjen me Natalian, këngëtari ka nisur një romancë të re dhe këtë gjë e konfirmoi edhe vet përmes fotografive që i postoi në rrjete sociale.

Maluma ka publikuar disa fotografi nga pushimet në bregdet, përmes së cilave tregoi se po shoqërohet nga e dashura.

Ai nuk preferoi ta zbulonte portretin e saj, por përmes fotografive la të kuptohet se kush fshihet pas atyre fotografive.

View this post on Instagram

😛🤍💪🏻✌🏻🌊 🦢

A post shared by MALUMA (@maluma) on

Këngëtari, muaj më parë ishte fotografuar në momente intime me vajzën në fjalë, gjatë qëndrimit në Nju Jork.

Thuhet se vajza quhet Susana Gomez dhe nuk është emër i njohur për publikun. /Lajmi.net/