Me filmin “A long way home”, regjisori Ibër Deari mori edhe një çmim Best Cinematography Award – Lajmi.net
Me filmin “A long way home”, regjisori Ibër Deari mori edhe një çmim Best Cinematography Award
Autori: Lajmi.net EntertainmentKulturë/ArteShowBiz 16:21, 29 March 2018
Regjisori nga Maqedonia, Ibër Deari së fundmi ka arritur të fitojë edhe një çmim

Filmi “A long way home”, ka arritur që të rrëmbejë çmimim e Queens World Film Festival, për kinematografinë më të mirë, njofton Portalb.mk.

Ibër Deari, është ndër më të suksesshmit që ka Maqedonia në fushën e filmit. Ai ka bërë filma që nga shkolla e mesme. Ky është filmi i tij i ri i shkurtër, i përfaqësuar nga Mailuki Films.

Trilerin e filmit mund ta shihni më poshtë:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO