Më elegante se në këto imazhe se keni parë kurrë Kidën!

17:50 | 18 Tetor 2018

Dje ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Merri Krejt”, thotë Kida në këngën e re të cilën e ka shoqëruar edhe me një videoklip tejet unik, shkruan lajmi.net

Orhidea shfaqet elegante siç nuk e keni parë asnjëherë në klipin e ri, dukja e së cilës ju lë pa fjalë. E në këto 4 imazhet që sapo publikoi në Instagram, këngëtarja kosovare shfaqet pa reçipeta por që rrëmben vëmendje me bukurinë e saj.

“Merri krejt”, me tu publikuar në kanalin, Youtube ka filluar të pëlqehet menjëherë nga publiku dhe fansat e artistes Latifi. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

#MerriKrejt

A post shared by KIDA (@kida) on