Mayweather paguan shumë marramendëse për një veturë (FOTO)

Floyd Mayweather e ka paguar një shumë të pabesueshme për veturën e tij të re.

Sport

27/10/2015 19:13

Pas meçit me Manny Pacquiao, Floyd Mayweather mori plotë 200 milion euro, dhe duket se menjëherë ia ka gjetur vendin një pjese të tyre.

Ai  ka publikuar një foto në Instagram ku ka treguar veturën e tij të re, Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse. Besoni apo jo, boksieri në fjalë, ka bërë të ditur se ka paguar 3.5 milion dollar për këtë veturë.