Mashkulli ngacmon seksualisht një mashkull tjetër në Llapnasellë

Një ngacmim seksual është raportuar të ketë ndodhur dje në fshatin Llapnasellë. Policia bën me dije se ankuesi  kosovar ka njoftuar se i dyshuari  kosovar ka ngacmuar seksualisht viktimën mashkull kosovar. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. /Lajmi.net/

Lajme

05/06/2023 10:29

Një ngacmim seksual është raportuar të ketë ndodhur dje në fshatin Llapnasellë.

Policia bën me dije se ankuesi  kosovar ka njoftuar se i dyshuari  kosovar ka ngacmuar seksualisht viktimën mashkull kosovar.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. /Lajmi.net/