Marina freskohet në Vlorë (Foto)

Marina Vjollca dhe Summerfest ndaljen e radhës e kanë në Vlorë.

ShowBiz

10/08/2015 13:24

Nuk ka si të mos shijojë freskinë dhe bukurinë e plazheve të Vlorës Marina Vjollca, e cila këtë verë ka shkelur të gjitha vendet e bukura të mundshme në trojet shqiptare.

Summerfest këtë herë janë ndalur në qytetin bregdetar të Vlorës dhe Marina ka postuar një fotografi në ujin e pastër kristal të bregdetit./Lajmi.net