Marina dhe Geti lajmërohen nga ky vend – Lajmi.net
Marina dhe Geti lajmërohen nga ky vend
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:04, 4 January 2019
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po pushojnë në Las Vegas.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë zgjedhur Las Vegasin si destinacion për pushime, shkruan lajmi.net.

Çifti kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave kanë treguar se cilat vende po vizitojnë.

Për ndryshe, Geti ka qenë shumë aktiv me projekte të reja gjatë vitit që e kemi lënë pas, ndërsa Marinën nuk e kemi parë aktive me ndonjë projekt televiziv.

Kujtojmë që ishte Luana ajo e cila përmes një komenti ka zbuluar se Marina po rikthehet në ekran. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO