Marcelo festoi golin që nuk u shënua (VIDEO)

Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo filloi të festonte duke menduar se Gareth Bale kishte shënuar ndaj Juventusit.

Sport

14/05/2015 14:29

Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo festoi duke menduar se asistimi i tij tek Gareth Bale u kurorëzua me gol kundër Juventusit.

Ylli uellsian goditi pranë portës, por braziliani duket se e pa topin në rrjetë, dhe filloi të festonte në drejtim të tifozëve në tribunat e Santiago Bernabeu.

Për fatin e tij të keq, Real Madrid barazoi 1:1 dhe u eliminua nga gara.

VIDEO: https://twitter.com/KhaledAlNouss/status/598821320768360448