Madonna publikon 3 remix të “Bitch I’m Madonna”,mysafir në video Rita Ora (Video)

E zhurmshme si gjithnjë Madonna prezanton tri remix dance për singlin e saj të fundit.

ShowBiz

05/06/2015 22:45

“Bitch I’m Madonna është shkëputja e tretë nga albumi “Rebel Heart” dhe vjen pas “Living for Love dheGhosttown”.

Kënga,në të cilën Madonna ka bashkëpunuar me Nicki Minaj është ripunuar nga Rosabel,Oscar G dheSander Kleinenberg.

Origjinali i këngës “Bitch I’m Madonna” është shkruar në bashkëpunim me Diplo, Toby Gad, Maureen MoZella McDonald dhe Ariel Rechtshaid.

Thuhet se këngëtarja ka lënë të kuptohet se mysafirë në videon muzikore për këngën në fjalë do të jenë: Nicki Minaj, Diplo dhe Rita Ora.

YouTube player
YouTube player
YouTube player