Lyrical Son me një këshillë epike për këngëtaret me operacione plastike (FOTO)

Reperi Lyrical Son ka thënë atë që të gjithë po e mendojnë kohët e fundit.

ShowBiz

27/01/2016 21:57

Edhe reperi Lyrical Son e ka vërejtur trendin e ndërhyrjeve kirurgjike dhe sa të ngjajshme duken koleget e tij kohët e fundit.

Ai me anë të në postimi ka shkruar disa fjalë mbi këtë ‘trend’, ndërsa ka dhënë një ‘sugjerim’ në këtë këshillë epike, transmeton lajmi.net.

Reperi ka shkruar: “Këngëtareve tona të dashura. Pse nuk e ndërroni mjekun që po ju maron fytyrat, po menoj buzët, mollëzat etj. Ndërrone aman se krejt njejtë motra po dukeni të gjitha plako. Kqyre kur të ma bon unfollow krejt estrada./lajmi.net