Lucy ‘zhvishet’ në Dubai

Ylli televiziv, Lucy Mecklenburgh ka shkuar për pushime në qytetin e ëndërrave, Dubai, aty ku është dukur me një trup perfekt. Shumë fansa kanë besuar se bukuroshja ka një trup tejet të mirë, mirëpo ata nuk kanë pasur rast deri tani ta shikonin mirë. Si duket, 22 vjeçarja u ka plotësuar të gjithëve dëshirën, pasi…

ShowBiz

24/02/2014 15:00

Ylli televiziv, Lucy Mecklenburgh ka shkuar për pushime në qytetin e ëndërrave, Dubai, aty ku është dukur me një trup perfekt.

Shumë fansa kanë besuar se bukuroshja ka një trup tejet të mirë, mirëpo ata nuk kanë pasur rast deri tani ta shikonin mirë.

Si duket, 22 vjeçarja u ka plotësuar të gjithëve dëshirën, pasi në plazhet e Dubait është zhveshur me bikini të zeza, ku kishte vendosur në kokë dhe një palë syze dielli.

Ajo kishte një disponim shumë të mirë, pasi kjo gjë shihet edhe më mirë në fotot që ju sjellim për ju. Lucy padyshim që është njëra ndër femrat më të bukura në planet.