Luana Vjollca provokon nga palestra (Video)

Motrat Vjollca janë aktualisht femrat më të komentuara në vend.

ShowBiz

09/02/2016 11:12

Për Marinën po flitet raporti i saj me Getin, ndërsa Luana është qendra e vëmedjes për sa i përket trupit, shkruan lajmi.net.

Ajo poston shpesh foto nga përditshëria dhe i lë pa mend ndjekësit, por për fatin e tyre të keq atë perfeksion të trupit mund ta shohin vetëm në foto, pasi Luana është ‘kapur’ ti ketë linjat falso dhe fotografitë që poston i ka të përpunuara.

Megjithatë, bukuroshja nuk po ndalet duke provuar ti kthejë në realitet ato linja duke ushtruar./lajmi.net