‘Love’ sjell të nxehtë edhe Emily Ratajkowskin (Foto/Video)

E radhës për lëvizje dhe poza provokative për kalendarin e revistës 'Love' është Emily Ratajkowski.

ShowBiz

08/12/2016 20:04

Modelja tregon shumë nga trupi i saj seksi, derisa pozon shumë provokuese në videon e postuar nga revista.

Love Advent është e venti i përvitshëm i festave të fundvitit, kur revista e  njohur mbledhë femrat më seksi të momentit dhe japin një spektakël sensacional./lajmi.net

https://www.instagram.com/p/BNv-Nc3DmWd/

 810