Lladrovci: Nuk ka bir nane që e lëviz Stadiumin Kombëtar nga Drenica – as Vjosa e as Albini

Lajme

04/07/2021 20:49

Stadiumin Kombëtar nuk do lëviz nga Drenica.

Në një intervistë për lajmi.net Ramiz Lladrovci, kryetar i Drenasit ka qenë i bindur se as presidentja, Vjosa Osmani e as kryeministri Albin Kurti nuk do të mund të ndërrojnë lokacionin e Stadiumit Olimpik, i cili është vendosur të ndërtohet në Korroticë.

Lladrovci ka thënë se janë bërë investime milionëshe deri tani dhe nuk duhet të ndërrohet lokacioni për teke të individëve të caktuar.

Mes tjerash ai ka folur edhe për projekte madhore që i ka bërë në Komunën e Drenasit, ku synon edhe një mandat tjetër.

Për më shumë ndiqeni intervistën.