Lindsey Pelas josh ndjekësit me fustanin e shkurtër Versace

21:42 | 15 Shtator 2021

Lindsey erdhi joshëse për rrjete sociale.

Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka ndarë disa ku shihet me veshjen e ngushtë që theksonte asaj linjat trupore.

Veshja e saj e ngushtë i theksoi gjoksin e bujshëm asaj teksa pozonte në fustnin e shkurtër Versace.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LINDSEY PELAS (@lindseypelas)

Lindsey grumbullon rreth 9 milionë ndjekës mjaft aktiv, me pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet./Lajmi.net/