Lindon Berisha fillon kërkimet për menaxher të ri? (Foto)

Këngëtari Lindon Berisha nuk është më nën menaxhimin e Adrian Gaxhës.

ShowBiz

18/12/2016 08:28

Dyshja tashmë kanë ndarë rrugët e tyre dhe secili do vazhdojë me karrierën duke u munduar kështu të sjellin këngë hite, shkruan lajmi.net

Mirëpo, siç duket Lindoni ka filluar që të kërkojë tjetër person që t’i menaxhojë punët e tij.

Kjo përshtypje është fituar nga një fotografi e postuar në Instagram nga reperi Ghulo Esta i cili shihet bashkë me Lindonin dhe një nga menaxherët e njohur kosovarë Ilir Balija.

Kësaj fotoje, Ghulo ia ka vënë një shkrim ku tregon se takimi mes tyre ishte takim pune.

Se a do bëhet Lindoni pjesë menaxhuese e Ilirit këtë do e kuptojmë ditëve në vazhdim./Lajmi.net/

 

me Lindonin dhe Ilirin..takim pune !

A photo posted by Ghulo (@ghuloesta) on