Linda Halimi publikon fotografinë e parë me vajzën

Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit fotografinë e parë me vajzën, Kaimana.

ShowBiz

12/03/2019 14:13

Partneri i Linda Halimit, Dawon Edwards, mbrëmë përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ai dhe këngëtarja u bënë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Linda solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Kaimana.

Pas lindjes, ajo ka publikuar foton e parë në krah me vajzën e saj, që tashmë i kanë hapur edhe llogari në Instagram.

Përmes një statusi që e publikoi disa orë më parë, Linda Halimi ka shkruar se ky është viti më i mirë i jetës së saj. /Lajmi.net/