Liberta Spahiu tregon se për çfarë e bën nervoz Valdrini

ShowBiz

20/05/2022 22:19

E hëna ishte dita kur disenjatori i mirënjohur Valdrin Sahiti prezantoi koleksionin e tij të ri të veshjeve.

Miq familjarë dhe fytyra të njohura për publikun ishin pjesë e kësaj ceremonie, shkruan lajmi.net.

Ndër të ftuarit ishte edhe mikja dhe bashkëpunëtorja e ngushtë e Valdrinit, moderatorja Liberta Spahiu.

Ajo për kamerën e emisionit “Mirage” tregoi se për çfarë e bënë nervoz stilisti.

E për ta kuptuar këtë ndiqeni videon më poshtë:

YouTube player