Leonora Jakupi shfaqet me shumë stil

10:40 | 22 Korrik 2019

Leonora Jakupi ka filluar të bëhet tejet aktive në Instagram.

Këngëtarja Leonora Jakupi kohët e fundit po i përdor më shumë rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo publikon foto nga përditshmëria dhe jo vetëm, e së fundmi ka ndarë me ndjekësit imazhe nga realizimi i projektit të ri muzikor i cili e riktheu pas një pauze.

Intervista për emisionin ‘Mirage’:

Së fundmi ajo me ndjekësit ka ndarë foto të reja dhe në një prej tyre duket me shumë stil.

Këngëtarja lidhur me këngën e re, rikthimin dhe kohën sa ka pauzuar ka folur së fundmi gjatë një interviste të dhënë për ‘Mirage’./Lajmi.net/