Leonora: Dita më shkon duke pastruar në shtëpi, di dhe të gatuaj

Si këngëtarja është  mjaft e zonja.

ShowBiz

11/11/2017 18:59

Por, Leonora Jakupi në emisionin ‘Mirage’, ka habitur me një deklaratë të bërë, shkruan lajmi.net

Ajo ka folur për përditshmërinë e saj dhe ka përmendur disa detaje të pazbuluara.

Se çka tha ajo, kuptojeni në minutën 4:58 të videos më poshtë./Lajmi.net/

YouTube player