Leicester City befason tifozët me trajnerin e ri (FOTO)

Leicester City është afër emërimit të trajnerit të ri.

Sport

01/03/2017 11:19

Roy Hodgson është një prej kandidatëve për pasardhës të Claudio Ranierit në postin e menaxherit të Leicester Cityt.

Mediat britanike raportojnë se ish selektori i Anglisë është i joshur nga mundësia e angazhimit tek skuadra kampione e Premierligës, që këtë sezon lufton për mbijetesë, përcjell “lajmi.net”.

Brenda kësaj jave palët pritet të takohen sërish për të kërkuar arritjen e marrëveshjes. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6