Ledri dhe Ermali ia vënë ‘flakën’ këtij qyteti gjerman

Ermal Mamaqi dhe Ledri Vula janë padyshim dy këngëtarët më të suksesshëm të momentit.

ShowBiz

06/11/2017 23:24

Ata janë të dashur edhe për publikun shqiptar jashtë vendit dhe kjo dëshmohet nga paraqitjet që bëjnë nga turntë nëpër Evropë, shkruan lajmi.net

Së fundmi, dyshja ia kanë vënë ‘flakën’ njërit prej qyteteve në shtetin gjerman.

Ermali ka publikuar një video nga një performance e dyshes në Munich ndërsa mezi kanë falenderaur të pranishmit nga zhurma dhe brohoritjet drejt tyre.

‘’ Njerzt e mdhej folin fjale te mdhaja @ledrivula …..Falemderit publikut shqipetar ne München per atmosferen e mrekullueshme’’ ishin fjalët me të cilat Ermali ka vendosur t’a komentoi atë mbrëmje./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BbKMQ_TAdf2/?hl=en&taken-by=ermal.fejzullahu