Lana Del Rey lanson këngën e re ‘High by the beach’ (Audio)

Artistja Lana Del Rey ka lansuar këngën e saj më të re, që i paraprin albumit 'Honeymoon'.

ShowBiz

10/08/2015 10:46

Një ndër albumet më të pritur këtë vit, Honeymoon, do dalë në pak muaj dhe Lana Del Rey po vazhdon ta zbulojë pak nga pak.

Ajo së fundmi ka lansuar këngën ‘High by the beach’, që është një baladë e stilit të këngëtares, dhe së shpejti pritet t’i dalë edhe videoklipi./Lajmi.net

YouTube player